Eşya taşımda püf noktalar 02 Ocak 2020

Parça Eşya Taşımacılığında Püf Noktalar Nelerdir?

Nakliye sektörü her zaman zorlu koşulları ve dikkat gerektiren bir meslektir. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimle eşyalarınız her zaman sorunsuz ve güvenle şirketimiz farkı ile taşınmaktadır. Ankara Parça eşya taşımacılığında sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Eşya taşımda püf noktalar 02 Ocak 2020

Avrupa Kalitesinde ev ve Ofis Tşımacılığı Hizmetlerimiz

Ülkemiz günden güne gelişiyor ve büyüyor. Sektör olarak evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinde de bizlerde kalite bakımından Avrupa standartlarını baz alarak hizmet kalitesini yükselterek müşterilerimize evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız.

Expertiz hizmeti 07 Ocak 2020

Whatsapp Mobil Expertiz Nedir?

Zaman deyişiyor ve yenilikçi hizmet anlayışına sahip firmalar günden güne bir çok yeni müşteri potansiyeli ile insanlara hızlı ulaşarak daha çok hizmet sunmaktadır. Bizlerde gerek örgün expertiz hizmeti sunmaktayız. Akıllı telefonlar sayesinde Whatsapp uygulaması ile bizlerde canlı olarak anlık ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

Sıkca sorulan sorular 07 Ocak 2020

Sıkça Sorulan Sorular

Bu güne kadar yaptığımız bir çok taşıma ile bir çok bilgi ve birikim kazandık. Bu süre zarfında bir çok soru ve görüşleri sitemizin bünyesinde bulundurarak sizlerin faydalanmanması için yayınlıyoruz.

Gizlilik politikası 07 Ocak 2020

Gizlilik Politikası

Firma olarak kişisel verilerin korunması ve saklanması hususunda gerekli yasal cercevede bütün koşulları sağlamaya çalışmaktayız. Hizmet alan ve hizmet veren arasındaki bütün işlemler tamamiyle yasal cercevede korunmaktadır.

Gizlilik politikası 07 Ocak 2020

Nakliye Sigortası

Ankara içi evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde müşterilerimize önerdiğimiz nakliye sigortası hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu ayrıcalık sayesinde eşyalarınız hasar görse bile sigorta tarafından karşılanmış ve maduriyetiniz asla söz konusu olmayacaktır.