Damak Nakliyata Hoş Geldiniz.

Ankara Damak Nakliyat Kimdir?

2015 Yılında Ankara Yenimahalle ilçesinde bir küçük araç birde büyük kapalı kasa nakliyat araçımız ile taşımacılık sektörüne Ankara Damak nakliyat olarak girdik.

Genel olarak Ankara içi parça eşya taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız. Ankara içinde ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerinide yürütmekteyiz. Damak nakliyat firması bünyesinde bulunan personellerimiz parça eşya taşımacılığı ve evden eve nakliyat hizmetlerinde tecrübe ve deneyime sahip olan bir elemanlardan oluşmaktadır. Müşterilerimize karşı hassasiyet ve memnuniyet olgusuna çok dikkat etmekteyiz.

  • Araçlarımız
  • Ofisimiz
  • Ankara Damak Nakliyat
  • Araçlarımız
  • Ofisimiz
  • Ankara Damak Nakliyat

Geleçeğe

Hazırız

Şirketimiz artık gelişen teknolojiye ayak uydurmuş ve alt yapısını ve şirket bünyesindeki araçlarımızı da yenileyerek yüksek kalite standartları ile hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Tecrübeli ve gelişmiş hizmet alt yapımız ile sizlere evden eve nakliyat hizmetinde Avrupa kalitesinde hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Şirket

Misyonu

Büyük zorluk ve sorumların üstesinden gelerek şirketimizi geliştirmeye çalıştık ve bu aşamalarda büyük emeği geçen çalışanlarımız ile şimdi Ankara içinde kaliteli evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetleri yürütmekteyiz.

Damak nakliyat olarak başkent halkından isteğimiz firmamızla taşınmayı tercih ederek bizlere destek olmasıdır.

Firma

Vizyonumuz

Başkent halkına daha uygun fiyatlara evden eve nakliyat ve parça taşımacılığı sunmak için büyük gayret ve yatırımlarımızı yürütmekteyiz.

Herşeye rağmen Ankara halkına her koşulda Avrupa kalitesinde nakliyat hizmeti sunmak için gayret ve caba ile çalışmaktayız.

image

Ücretsiz

Teklif Al